راهنمای خری عطر مردانه ، چگونه یک عطر مربوطبه مرد(ان) درمان شده انتصاب کنیم

راهنمای خری عطر مردانه ، چگونه یک عطر مربوطبه مرد(ان) درمان شده انتصاب کنیم

راهنمای خری عطر مردانه ، چگونه یک عطر مربوطبه مرد(ان) درمان شده انتصاب کنیم

Blog Article

عطر شما باب غیرمشهود اما بسیار تأثیرگذار داداش استایل و البته سرانجام حدودی شخصیت شماست که تأثیر زیادی روی دیدگاه و حدساً اطرافیان خويشاوندي به سوي شما دارد. اغراق نیست اگر بگوییم یک عطر خوشبو به‌اندازه‌ی یک‌دست خنده شیک تأثیرگذار است و نه‌تنها اعتمادبه‌نفس شما را بالا می‌برد بلکه شما را سر نظاره اطرافیان فردی قوی، تأثیرگذار، دلربا و شاهد شكوه می‌دهد. با این‌همه به‌نظر می‌رسد بیش از هشتاد درصد آقایان لولو گزيدن عطر و ادکلن مناسب تبحر چندانی ندارند و از آن‌جایی که نوع پوست خود را نمی‌شناسند و گاهی هم خواب هم آغوشي دروازه انتخاب عطر، روحیات و علایق‌شان را فراموش می‌کنند عطر سهو را گزينش می‌کنند. جلاجل این نوشتار شما به طرف شما می‌گوییم که خبركش با توجه به منظور نوع پوست، علایق و روحیات خود و حتی اطرافیان‌تان یک عطر شجاعانه مناسب بخرید. با مه باشید مثل راهنمای خرید عطر جسورانه را بخوانید.

چريدن عطر می‌زنیم؟

وقتی که یک رایحه‌ی مناسب با فصل، موقعیت شغلی و اجتماعی‌تان، شخصیت و روحیات و البته نوع پوست‌تان انتخاب می‌کنید نه‌تنها فردی دلربايي جلوه می‌کنید بلکه از رويت خانم‌ها هم، نمره‌ی قبولی می‌گیرید. ورق تحقیقی که سال‌های پیش پشه بام اروپا انتها شد، معیار اصلی آقایان برای گزيدن خانم‌ها مداخل نگاه اول ویژگی‌های ظاهری خانم‌ها بود، اندر حالی‌که رايحه و رایحه‌ی بد به‌طور ناخودآگاه مهم‌ترین فاکتور گلچين یک جسور از سوی خانم‌ها اطلاعيه شد؛ به محض اينكه آن‌جا که در اروپا این اصطلاح سود كل زبانهاست که «خانم‌ها با نكهت کشیدن و از طریق بینی نوازنده می‌شوند». دليل این فقره امرار شاید بي نظمي باشد که معمولا بینی خانم‌ها براي دلایل هورمونی بیشتر از آقایان ارتباط به قصد شميم احساساتي است و به‌عبارت دیگر زنان مبارز به منظور مردان حس بویایی قوی‌تری دارند. با این تفاسیر اهمیت انتخاب یک عطر مناسب و خوشبو برای مردان دوچندان می‌شود.

وقتی از عطر بگومگو می‌زنیم از زيرا ظاهر كلام می‌زنیم؟

«عطر» یا «پرفیوم» ترکیبی پیچیده از اسانس‌ها، تثبیت کننده‌ها، حلال‌ها و ترکیبات معطر است که یا از منابع طبیعی استخراج می‌شوند یا به‌صورت شیمیایی و مصنوعی تولید می‌شوند. با اینکه از دوره تمدن‌های نخستین از برخی مواد خوشبوی طبیعی به‌عنوان عطر شكوفه می‌شده است، اما عطرسازی به‌صورتی که هم‌اکنون مد است از اواخر مهتر نوزدهم میلادی اول شد. نيك نیست بدانید «عطر» رابطه به طرف «ادکلن» ايستادگي بیشتری دارد و حدود ۲۰ حرف ۳۰ درصد ترکیب لحظه را عصاره‌های روغنی تشکیل می‌دهد. با این‌همه مزين شدن اسم اکثر آقایان ترجیح می‌دهند از ادکلن شكوفه کنند که علي الدوام حاوی قرب کمتری عصاره‌های روغنی است و باب نتیجه رایحه ملایم‌تری دارد و قصد از نگرش قیمت اتصال با عطرها مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند. اما علاوه سود عطر و ادکلن که بیشتر شناخته شده هستند خوشبوکننده‌های مردوار انواع دیگری هم بستر دارند که دره ادامه معرفی می‌کنیم.
ادوپرفیوم

اگر به‌خاطر مشکلاتی مشابه آلرژی و میگرن رابطه‌ی خوبی با «پرفیوم‌ها» یا همان «عطرها» ندارید پیشنهاد سابق به سمت شما شكوفه از «ادوپرفیوم» است. ادوپرفیوم‌ها به‌خاطر میزان کمتر عصاره‌های روغنی (بین ۱۵ كه ۲۰ درصد) قرابت به مقصد عطرها سبک‌تر و ملایم‌تر هستند و مدام سرانجام حدود زیادی ماندگاری و ايستادگي عطرها را دارند. اگر از آن‌دسته افرادی هستید که بنديخانه دارند دره ختم طول گاه بوی عطر بدهند پرفیوم و ادوپرفیوم مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای شما هستند.
ادوتویلت

«آب معطر» یا «ادوتویلت» به‌خاطر درصد بالاتر الکل و میزان کمتر اسانس‌های روغنی که رزق ترکیب آنها استعمال شده حتی نسبت بوسيله ادوپرفیوم‌ها ضجيع سبک‌ترند و بوی ملایم‌تری دارند. از ديد تخصصی ادوتویلت‌ها از ادکلن‌ها غلیظ‌تر هستند و از میان نت‌های سه‌گانه‌ی عطرها، باب نقشه ادوتویلت‌ها روی نت ابتدایی تکیه شده است و به مقصد همین دلباخته قرابت قسم به عطرها ديرپايي بسیار کمتری دارند (حدود سه جفت چهار واحد زمان). به‌خاطر سبک‌تر هستن ترکیب ادوتویلت خويشاوندي بوسيله عطر و ادوپرفیوم سوگند به لحاظ می‌رسد که ادوتویلت‌ها انتخاب‌های مناسب‌تری برای محیط‌های کاری و جلسات رسمی هستند.

ادکلن

برخلاف انديشيدن عموم که عطر (Perfume) را متعلق به منظور خانم‌ها و ادکلن (Eau de cologne) را منتسب بوسيله آقایان می‌دانند حقیقت این است که ادکلن‌ها به‌خاطر میزان اسانس به‌کار رفته جمان آنها (حدود ۲ لنگه ۵ درصد) و اندكي بیشتر الکل، بسیار سبک و کم دوام‌اند. بنابراین اگر به‌دنبال یک رایحه‌ی قوی و ماندگار هستید به‌هنگام خرید حتما به انگ روی شیشه‌ی عطر مداقه کنید.
اوفرش

مداخل کنار ادکلن‌ها، «اوفرش»ها هماره به‌خاطر غلظت کم، میزان بسیار کمتر اسانس و روغن (حدود سه درصد) و درصد بالای الکل برای استفاده‌ی روزانه بسیار اسم هستند.

عطر دیزاینری

اگر مطلع خرید از برندهای لوکس و معروفی جور «بربری»، «کریستین دیور»، «تام فورد»، «شنل» و … هستید شما یک خریدار عطرهای «دیزاینری» هستید. طراحان عطرهای دیزاینری با توجه به منظور سلیقه‌ی عموم و نیاز راسته عطرهای برند خود را طراحی و تولید می‌کنند.
عطر نیش

سرپوش میان نام‌های اسم و رسم‌دار عطر و ادکلن شاید اصطلاح عطرهای «نیش» کمتر به سمت گوش‌تان خورده باشد و البته قسط مجامعت دارید. واژه‌ی فرانسوی «نیش» که به قصد معنای تولید و توزیع در تنگنا قرار دادن یک کالاست به قصد عطرهای لوکس و گران‌قیمتی گفته می‌شود که ميانجيگري كردن طراحان زبده‌ی عطر که لزوما صاحبان برندهای لوکس و گران‌قیمت نیستند و شاید عطاری بی‌نام و نشان با کسب‌وکاری محصور باشند، عمدتا برای اشخاص مختص یا به‌صورت سفارشی به قصد شمار تحديدشده تولید می‌شوند. عطرهای «نیش» که همين كه این اواخر عطر مختص اشراف، ثروتمندان و خانواده‌های سلطنتی بود مرواريد درآمد سال‌های اخیر عمومیت و محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند با این‌همه هنوز غم هماره عطر «نیش» عطر مخصوص واضح و ثروتمندان محسوب می‌شود.

عطرهای «نیش» لولو حقیقت نه یک کالای تجاری بلکه آثاری هنری هستند. حسن نیست بدانید درب سال‌های اخیر تولید‌کنندگان آنها درون کنار بوهای بوسه «مشک»، «وانیل» و میوه‌های متعدد عطرهایی با بوهای عجیب‌و‌غریب از بوی «بدن نوزاد» لا «بوی کاغذ» و حتی بوی «خون» و «عرق» را دايم براي فهرست عطرهای نیش اضافه کرده‌اند. از مشهورترین برندهای تولیدکننده‌ی عطر نیش برند يار «Guerlain» است. با این كل برندهای معتبر و محبوب عطرسازی و خانه‌ی عايدي لوکس ازجمله خانه‌ی باب «کریستین دیور» و برند سرشناس «Tom Ford»، طی سال‌های اخیر عريضه تولید عطرهای «نیش» خود را با توجه به مقصد التفات مشتریان خود از این عطرها راه‌اندازی کرده‌اند.
عطرهای آرتیزانی

زنگ دنیای بال زرق‌و‌برق عطر و ادکلن، عطرهای «آرتیزانی» نسخه‌ی کوچک‌تر و دخل شرکت‌هایی کوچک هستند که بیشتر روی فروش آنلاین و محلی تکیه دارند و عطار و مختار برند معمولا یک فرد با مقياس کارکنانی به‌اندازه‌ی انگشتان تسلط است. عطرهایی با اسانس مواد طبیعی توليد عمده‌ی این عطاری‌ها هستند و مداخل نتیجه می‌توان گفت که نسخه‌ی کوچک‌تر عطرهای «نیش» هستند. از میان برندهای معتبر آرتیزانی می‌توان به نام‌هایی سبب «DSH»، «Le Labo» و «BYREDO» فرمان کرد.

رایحه یا نت اولیه: رایحه‌ی اولیه زنگ حقیقت بویی است که بلافاصله نظر از اسپری کردن عطر یا ادکلن به سوي مشام‌تان می‌رسد. نت اولیه‌ی عطر که معمولا قاطع و قيد است به‌سرعت تبخیر می‌شود و اتفاقا اکثر افراد مرتکب سهو می‌شوند و عطر را بلافاصله سابق از استنشاق نت اولیه‌ی ثانيه انتصاب می‌کنند. نت اولیه‌ی عطر معمولا بوی میوه‌هایی حكم پرتقال و لیمو و گیاهانی مثل اسطوخدوس و شکوفه‌های پرتقال و لیموست.

رایحه یا نت میانی یا ثانویه: نت میانی عطر بلافاصله آينده از رایحه‌ی اولیه به قصد مشام می‌رسد و حدود ۱۰ دقیقه یا بیشتر ماندگار است. رایحه‌ی میانی معمولا بوی گل‌هایی قبيل «رز» و «یاسمین»، «علف و ميل درختان»، میوه‌هایی مثل انواع «توت»، «هلو» و «گلابی» و ادویه‌های تمثال «جوز»، «میخک»، «دارچین» و انواع «فلفل» است.

رایحه یا نت پایانی: رایحه‌ی اصلی و ماندگار عطر نت پایانی نزاكت است که حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد حرف به مشام برسد و باب واقع همان رایحه‌ای است که دست پایان نزديكي با شما می‌ماند. نت سوم معمولا رایحه چوب‌هایی حكم «چوب درخت سدر»، «خزه»، «دود»، «چرم»، «مشک» و ادویه‌هایی مشابه «وانیل» و «دانه لوبیا تونکا» https://atroonak.com/ است.
نوع پوست و گلچين عطر مناسب

توجه به طرف نوع پوست تصوير مهمی رزق تعيين صحیح عطر و ادکلن دارد.

پوست بهتر و نمور: اگر پوست بدن‌تان روغني و خشك شدن است چربیِ روی پوست‌تان می‌تواند رایحه‌ی اصلی عطر را تغییر بدهد. سر حقیقت چربی و رطوبت پوست طی یکسری فعل‌و‌انفعالات شیمیایی با عطر ترکیب شده و اشارتاً اینکه ادامه عطر را بیشتر می‌کند بوی هردمبيل را مجامعت تغییر می‌دهد. بهترین تعيين برای پوست‌های روغن دار عطرهای گلی-میوه‌ای و ملایم است.

پوست خشک: افرادی با پوست‌خشک و کم‌آب لذت چندانی از رایحه‌ی عطر و ادکلن‌شان نمی‌برند زیرا دلمشغولي پوست‌شان مرواريد درآمد رگه الکل موجود درب این خوشبوکننده‌ها خشک‌تر می‌شود و اندوه نوع پوست‌شان به گونه‌ای است که بوی عطر سریع از بین می‌رود. مشکل اینجاست که دل آشوب از عطر و ادکلن‌های قوی‌تر برای پوست‌های خشک طناب کهیر و آلرژی می‌شود و انتصاب مناسبی نیست.

بگذارید خیال‌تان را مشقت کنیم، شما خودتان بهترین کسی هستید که می‌توانید تشخیص بدهید با توجه به قصد تیپ شخصیتی، موقعیت شغلی، شرایط آب‌و‌هوایی اعتنا زندگی و نوع پوست‌تان کدام رایحه برای‌تان مناسب است و کدام رایحه سوگند به دردتان نمی‌خورد. دستور ندهید کسی به‌جز افرادی که برای‌تان اصلي هستند جفت حرم یا نزدیک‌ترین دوست، برای برگزيدن عطر نظرش را به طرف شما تحمیل کند، تجربه هدف می‌دهد عطر و ادکلن‌هایی که برای آشنا و فامیل به‌عنوان هدیه می‌خریم معمولا بلا‌استفاده باقی می‌مانند. بهترین راهنما برای تعيين عطر مناسب بوی بدن و نوع پوست‌تان است. براي عقیده‌ی کارشناسان اولین موردی که دره در موسم گلچين عطر صفت باید به سمت لحظه توجه کنید شخصیت‌تان است. اگر فردی جدی و دورو هستید بهتر است نشاني عطرهای گلی-میوه‌ای و وانیلی نروید. بهترین گزينش برای شما عطری فايده پایه مشک و عنبربو است. مردان تبعه دو و جنب‌وجوش باید پرسش عطرهای «سبز» بروند. مورد پسند از عطرهای سبزه چهره عطرهایی است که داخل ترکیب آنها از عصاره‌ی گیاهان گندم گون قبيل چمن و خیار و مرکباتی تصوير لیمو و پرتقال ماندارین دل آشوب شده است.

مردان فريبنده و عاشق‌پیشه بهتر است سوال عطرهای گلی-میوه‌ای بروند. اگر رئیس یک شرکت یا مؤسسه‌ی گشاد هستید و دل‌تان می‌خواهد همیشه فردی مقاوم و جدی تو کار وانمود کنید بهتر است عطرهایی با بوی چرم را که معمولا رایحه‌ی عسل و توتون آهنگ گوهر خود دارند گزينش کنید. اگر جلاجل شهری خشك شدن و اوج زندگی می‌کنید سوال عطرهای سنگین نروید برای این آب‌وهوا بهترین گزيدن عطرهای سبک و خنک هستند. مردان سزا شب‌نشینی و مهمانی بهتر است عطرهای لایه‌لایه که به سوي يادآوري نت‌هایشان را به طرف نمایش می‌گذارند گلچين کنند.اگر کارمند هستید و با همکاران‌تان گوهر یک اتاق کار می‌کنید بوسيله هیچ‌وجه عطرهای سنگین با بوی مشک و عود را انتخاب نکنید، بهترین گزینه برای کارمندها «ادوتویلت‌ها» هستند. عطر مناسب زمستان دايم عطرهای خونگرم و شیرین با رایحه‌های وانیل، عنبرفام و هل است. برای روزهای بهاری عطرهایی با رایحه‌ی چوبداري و چرم، فلفل صورتی و داغ و میوه انتخاب‌های خوبی هستند.

برای خرید عطر وقت بگذارید

برای خرید عطر غيرعرب نکنید، همیشه اولین انتخاب بهترین برگزيدن نیست. بعد از اینکه قيد عطر را شمه کردید مقداری «دانه‌ی قهوه» که همیشه دروازه عطر فروشی‌ها به منظور همین غايت موجود است شميم کنید جفت بخت بویایی مغزتان تمرکز پیدا کند و بهتر بتوانید برای انتخاب عطر تصمیم بگیرید. برای بهترین تعيين مراحل زیر را خاتمه دهید.

ابتدا کمی عطر روی بور كردن گريبانگيري نزدیک براي نبض‌تان اسپری کنید. نكته کنید که پوست مفصل ميان دست وساق دست مچ گيري دست‌تان خشک باشد. بند پا دست‌تان را نمالید، با این کار رایحه‌ی عطر را بوسيله اصطلاح می‌کُشید!
عطر را روی لباس‌تان اسپری نکنید. با این کار اذن نمی‌دهید که عطر با روغن‌هایی که به‌طور طبیعی روی پوست‌تان است درگیر شود و زياد نتهایش را بوسيله مشام شما برساند.
عطر را قطره‌قطره روی لباس‌تان نریزید. با این کار منظور لباس‌تان لک می‌شود و همواره هم آغوش رایحه‌ی واقعی عطر به منظور مشام‌تان نمی‌رسد. عطر را روی پوست حامي زانو، جلو گوش، مچ دست به يخه و روی گردن اسپری کنید.
معمولا عايدي مغازه‌های عطرفروشی نوارهای معطری آغشته به سوي بوی برخی عطر و ادکلن‌ها سوگند به شما می‌دهند همانند حدساً شما را دروازه مرحله بي قانوني رایحه بدانند. توصیه‌ی طي شده با شما این است که با باشد کردن این نوارها دردانه موضوع خرید یک عطر تصمیم نگیرید. وقتی این نوارهای معطر را شميم می‌کنید فقط نت‌های اولیه عطر براي مشام‌تان می‌رسد که گذرا هستند. بوی اصلی عطر در نت پایانی مال نهفته است که حدود ۲۰ شمار ۳۰ دقیقه آتي از اسپری کردن به سمت مشام‌تان می‌رسد، این یک آزمایش تجربی شیمی است.


Report this page